Základní otázky a odpovědi, které by vás mohli zajímat o naší stránce.

FAQ
OVERLAY
Osoba, která k dílu přiložila toto prohlášení, souhlasila s vystavením tohoto díla jako díla volného a celosvětově se vzdala všech svých autorských práv k dílu, včetně všech práv souvisejících a práv příbuzných v rozsahu, který je povolen zákonem. Toto dílo můžete kopírovat, upravovat, distribuovat a zpracovávat, a to i pro komerční učely, bez získávání dalšího souhlasu.
Omlouváme se za lehké ztížení stahování fotek v plné velikosti pro registrované uživatele, kteří se pro stažení fotky musí přihlásit. Jde pouze o statistickou věc. Můžete samozřejmě stahovat fotky, kliknutím na pravé tlačítko na myši a stáhnout klasickým způsobem, nebo se registrovat a stahovat fotky v plné velikosti. Data jsou zašifrovaná a nikdo je nevidí z Administrátorů a nemusíte se bát zneužití. Vše je zcela zdarma na vždy. Registrací máte možnost pomoci ostatním a nahrát své fotky, které dáte k dispozici pro ostatní uživatele a tím pomůžeme mladým coderům či tvůrcům webových stránek nebo grafikům. Pojďte se snažit pomoci s námi.
Jsme skupina nadšenců, kteří vydělávají peníze jinou činností a rádi bychom dali možnost stahovat fotky na, které máme práva ostatním a to zcela zdarma. Podobnou službu nabízí také pixabay.com nebo unsplash.com a další. Chceme aby i na Českém internetu byla ryze Česká stránka s fotkami zdarma.
Ano můžete a budeme vám věděční a pomůže nám to v dalším rozšiřování této stránky. Klikněte na tlačítko \\\"reklama\\\" a zakoupením reklamního banneru získáte místo pro vaší propagaci a nám pomůžete rozvíjet stránky do budoucna. Děkujeme
Ano fotky z webových stránek RubconStock můžete použít i pro komerční účely. Nesmíte je pouze přeprodávat, nebo nabízet na svých webových stránkách či nechat třetí osoby aby nakládali s fotkami a grafikou pro jejich prospěch. Jinak můžete fotky a grafiku neomezeně používat pro komerční účely, tvorbu webových stránek, tvorbu bannerů atd.
Pro nahrání fotografií se stačí registrovat, což nezabere více jak 3 minuty a následně ve vašem profilu můžete nahrát neomezený počet fotek a pomoci nám v naší činnosti v poskytování Royality free photos pro ostatní designery, tvůrce webových stránek a internetových nadšenců
Bohužel ne. Jsme projekt, který je zaměřený na poskytování fotografií pro ostatní zdarma a budeme rádi když nás podpoříte a přidáte své fotky a dáte tak možnost je použít i ostatní. Našim členům můžeme postupně nabídnout jako odměnu za spolupráci slevy v našich intenetových obchodech nebo VIP členství na našich portálech. A pro ty nejvěrnější připravíme překvapení. Ale tento projekt není zaměřený na prodej a výdělek z prodeje fotografií či videa. Vše je poskytováno zdarma.

Hrdý člen skupiny RubconGroup